Organik Çalar Saat

 

 

 

organik çalar saat

Telefonların çalar saat olarak kullanıldığı günümüzde, yaydığı radyasyonla vücudumuzun zarar gördüğünü az çok hepimiz biliyoruz. Başucumuza koymak gelecek adına büyük risk. Demode çalar saatlerin sesinin de çıldırttığı malum… Mekanik bir ses çıkararak canımızı sıkan demode çalar saatleri genellikle darp ederek sustururuz. Nefret ettiğimiz için değil, çıkardığı sesin yaptığı çağrışımdan rahatsız olduğumuz için…

kus1

Kuş sesleriyle uyanmaya ne dersiniz. Uyuduğunuz odaya koyacağınız bir kafes ve muhabbet kuşu sizi daha gün doğarken dakika başı uyandırmak için şarkılar söyleyebilir. Çift olduklarında daha güzel öten bu kuşlarla güne daha neşeli uyanabilirsiniz. Doğal terapi alternatiflerinden olan ve yoga da huzur kaynaklarından olduğu belirtilen kuş sesi organik çalar saattir. Güne kuş sesleriyle başlamak, onarılmış sinir sistemiyle devam etmek size neler kazandırabilir bir düşünün.

Kuslar mavi renkte

 

Yasemin SAYALI

Yasemin Sayalı

Bir ahir zamandı. Sokaklar çok dardı. Kesse Leyla bileğini. Mecnun kanardı...

2 Yorum

  • Cevapla Kasım 29, 2013

    Bahar

    Evde bir tane muhabbet kuşu var yaz tatilinde sabahları onun cıvıltısıyla uyanırdım gerçekten huzur verici şimdi ise sabahları biz uyandırıyoruz onu evden çıkana kadar bütün marifetlerini sergiliyor :)

  • Cevapla Ağustos 15, 2014

    akif

    Bizim evdede iki tane var leyla mecnun harbiden işe yarıyo deneyin

Sen de yorum yaz

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz