Mediwell Dudak Bakım Kremi – Dudak Balmı

Mediwell dudak bakım kremleri ile tanışmış mıydınız? Ben de dahil hepimizin dudak bakımı konusunda belli başlı alışkanlıkları elbette var ama bazen dudaklarımız mevsimsel değişikliklerin etkilerine karşı fazlaca savunmasız kalır…en üst tabaka çatlar ve kötü bir görüntü oluşturur, ruj sürsek dahi pürüzlü görüntüyü yok edemeyiz.

Mediwell dudak bakım kremi kış soğuklarının yıpratıcılığı, yaz güneşinin kurutan etkilerine karşı biçilmiş kaftan. 4 çeşidinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

  • Kavunlu dudak kremi
  • Muzlu dudak kremi
  • Çilekli dudak kremi
  • Tutti Fruttili dudak kremi

Bencilim sanırım birinin bitmesini beklemeden hepsini açıp sırayla denedim. Hafif kokusu daha sürerken sizi mutlu ediyor ve dudaklarınızda bıraktığı bakımlı görünüm mutluluğunuzu tamamlıyor : )

mediwell-2

Tasarımına değinmeden geçemeyeceğim. Ambalajı çok ama çok sevimli… Ürünü tüm eczanelerde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu ürünü denemeden dudak bakımınız tam olmayacak en azından benim fikrim bu yönde…

İçeriğindeki E vitamini, Shea yağı, Beeswax, Sweet Almond Oil  sadece çatlamış cildi onarmakla kalmıyor ipeksi bir görünüme de kavuşturuyor. Dudaklarımın bu halinden oldukça memnunum.

mediwell-1

Kuru ve hassas dudaklarıma iyi geldi. Üzerindeki pürüzlü tabaka düzenli kullanırsanız bende olduğu gibi bir kaç gün içerisinde kaybolabilir. Zaten kullandığımız dudak parlatıcıların nemlendirici özelliği çok yok. Üstelik dudaklarımızı yalattığı için de dudaklarımızı daha da kurutuyor…

Kreminizi elleriniz temizken sadece serçe parmağınızı kullanarak kolaylıkla sürebilirsiniz. Formülü sayesinde etkisini uzun süre kaybetmiyor… Şanlı İlaç Sanayi’nin muhteşem ürünleri bunlarla sınırlı değil…

 

ateş-düşürücü-mediwell

Mediwell Ateş Düşürücü Cooling Gel Patch,

İçindekiler;

  • Su
  • Mentol
  • Holly yağı
  • Lavanta yağı

Hidrojel olması sebebiyle uzun süre soğutma etkisine sahiptir. Yan etkisi yok ve iki yaşından büyük çocuklarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alerjik değildir ve 5.5 pH değeri cilde zarar vermez.


 

migren-bandı-mediwell

Mediwell Migraine Therapy Cooling Gel Patch,

İçeriğindeki su ve mentol ile soğutarak baş ağrılarının azalmasını sağlar. Baş ağrıları başlar başlamaz uygulanmalıdır. 8 saate kadar ferahlatıcı etki devam eder. Alerjik değildir, 5.5 pH değeri ile cilde uyumludur. Baş ağrısı durumum yok ama olduğunda elimin altında olacağı için içim rahat.

Tüm bu medikal ürünleri deneyen ya da önerileri olan tüm takipçilerimin yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum… Sizi seviyorum. Hoşça kalın : )

 

 

 

Yasemin Sayalı

Bir ahir zamandı. Sokaklar çok dardı. Kesse Leyla bileğini. Mecnun kanardı...

İlk yorumu sen yaz

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz