GOLDWELL – ÜNLÜLERİN SAÇ BAKIMI SIRLARI

Goldwell Dualsenses Rich Repair‘i ünlülerin kullandığını biliyor muydunuz?

Ünlülerin saç bakım sırlarını ben zor durumda kaldığımda keşfettim sıra sizde… Saçlarımı o kadar çok hırpaladım ki artık mısır püskülüne dönüşmeye başladı… Liseden mezun olduğumdan beri boya, saç düzleştirici, saç fırçası, maşa, yerini bir türlü başka bir ürünle dolduramadığımız oriellerin hışmı…

Baktım saçlarım elden gidiyor denemediğim maske, kullanmadığım serum kalmadı… Kuaförde en son gözüme kestirdiğim bakım ürünlerini denemekle bu elzem sorunu çözdüm ve sonuç nokta atışı… Sabreden derviş muradına erdi. Kalın telli ama kırılgan saçlarımın ilacı meğer Goldwell ürünleriymiş…

Uzun bir süreçte yıprattığımız saçlarımızı eninde sonunda hassas bir bakıma muhtaç bırakıyoruz… Saçlarım resmen ahenkle dans ediyor şu an. Kokusu da hoş ben şahsen ağır kokuları pek tercih etmiyorum ama öyle dahi olsaydı bu yumuşaklık, parlaklık, canlılık adına katlanırdım… Ne de olsa nelere katlandık zamanında yumurtalar, yağlar, sarımsaklar pöfff

goldwell-bakim-serisi

Neler çektik neler… Cildimize alerji yapan ürünleri kullanan kuaförler, kaşıntılara sebep olan şampuanlar, sözde saç kremleri, kimyasal dayalı pahalı ürünler… Kanserojen madde bombası saç boyaları…

Goldwell ürünlerini nerede bulabilirim?  linkinden tüm ürünleri inceleyebilir, size uygun ürünü seçip kolayca satın alabilirsiniz. Kuaförlerden de temin etmek mümkün elbette ama ben siteyi öneririm.

Ben Goldwell saç bakım ürünleri ile tanıştıktan sonra bu markayı ünlülerin de kullandığını fark ettim. Erkekler için dahi özel serileri var. Hatta Goldwell erkek serisi efsaneymiş meğer de haberim yokmuş.

 

ONC Organic Natural Colors Mucizesi

Saç bakımında saç tipine ve saç yapısına göre özel seriler sunan  ONC Organic Natural Colors 20 yıllık diğerlerinden özellikleri ile ayrılan ayrıcalıklı bir marka,  alanında iddiasını kanıtlayalı çok olmuş… Üç kuruş fazla olsun ama organik saç boyası olsun dedim hep. Benim tercihim bu saçlarımı daha boyar boyamaz yumuşacık oldu. Yol yakınken saçlarınıza bir dokunun derim ; )

goldwell-sac-boyasi-bambu-agaci

 

BASIN BÜLTENİ /2015

SAÇ BAKIM YAĞLARI DÜNYASININ LİDER VE ÖNCÜ MARKASI TÜRKİYE’DE!

Moroccan-Oil-Logo-Web

 

Türkiye’nin en kaliteli saç kozmetik markalarına sahip Onc Kozmetik, şimdi de saç bakım yağları dünyasının lider ve öncü markası “Moroccanoil”i Türkiye ile tanıştırıyor.

2007 Yılında saç bakım endüstrisini kökten değiştiren orijinal Bakım Yağı ile sektöre giren Moroccanoil, üstün performanslı kozmetik içeriklerle yağların; bakım ve besleyici özelliklerini birleştirerek diğer markaların önüne geçmiştir. Moroccanoil ürün ambalajlarında kullandığı renk ve ürünlerine ait mistik kokusu ile saçlarda bıraktığı etki, markanın kısa sürede dünyaya yayılmasını sağladı. Amerika’nın en gözde saç bakım markası haline gelen Moroccanoil, 62 farklı ülkede müşterilerine ününün arkasındaki performansı keşfetmelerini sağladı.

 

Moroccanoil Türkiye’deki Müşterilerini Büyülemeye Hazır!

Ünlülerin ve podyum mankenlerinin tercihi Moroccanoil, Onc Kozmetik güvencesi ile artık sadece seçkin kuaför salonlarda müşterilerini büyülemeye hazır.

MORACCONOIL

www.onckozmetik.com.tr

 

 

Yasemin Sayalı

Bir ahir zamandı. Sokaklar çok dardı. Kesse Leyla bileğini. Mecnun kanardı...

1 Yorum

  • Cevapla Mart 7, 2016

    ŞENNUR

    Goldwell geçici perma ürünü ile ben de hem kıvırcığım hem de sağlıklı ve parlak saçlı.

Sen de yorum yaz

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz