Genç Kalmak İçin Yaz-Kış Güneş Koruyucular – BEBAK

Sadece yazın değil kışın da güneş koruyucu kullanıp, güneşin zararlı ışınlarına karşı korunabilirsek kırışıklıklarımızın daha geç oluşacağını biliyor muydunuz? Atalım yaşlanma karşıtı kremleri bir kenara asıl cildimize en çok zarar veren şey güneş ışınları… Öncelikle güneş ışınlarının zararlarını saf dışı bırakalım.

Güneş ışınlarının kırışıklara sebep olduğu ve yaşlanmayı hızlandırdığı bilinen bir gerçek. Bu konu bir tahmin değil Dermatoloji profesörlerinin de önerdiği gibi güneş koruyucuların kışın da kullanılması gerektiği yönünde.. Buluttan dahi bu zararlı ışınlar sızabiliyor ve en açık olan el ve yüzümüzü eskitiyor. Her daim genç ve güzel kalmak istiyorsak güneş koruyuculara yaz – kış ihtiyacımız var.

Ben yaz-kış koruyucu olarak güvendiğim bir marka olarak Bebak‘ı tercih ediyorum. Yılların tecrübesi bir yana ödediğinizin karşılığını fazlasıyla veren alanında öncü ürünlere sahip. Sanırım hepimiz güzelliğimizi önce cildimize sonra güvendiğimiz markalara borçluyuz… Benim seçimim biraz garantici olduğum ve koyu teni kendimde çok sevmediğim için 50 faktörlük koruyucular…

bebak-günes-kremi

Güneş kremim bu çünkü bir çok iddialı firmanın güneş korucusu var ama çok azı yapışkanlık hissi olmadan koruyor ve daha sürerken emiliyor.  Gelelim vazgeçilmezimiz losyona… Losyon ve krem ayrılmaz ikilim… Ben 50 faktörlük yüksek koruma tercih ediyorum ama siz orta koruma 30 ya da düşük olan 20 faktörlük çeşitlerini de deneyebilirsiniz.

 

bebak-güneş-losyonu

Dengelenmiş UVA ve UVB filtreleri ve Beta Karoten ile desteklenmiş ve gerekli tüm testlerden onay alınarak ihtiyaçlarımıza sunulan bu ürünlerin yeri gerçekten kalite ve gereklilik adına çok başka… Konu sadece güneş yanıkları değil, konu genç ve güzel kalabilmek bence… Hııı yarınlarımız bebekleri de unutmamışlar elbette…

Bebek Güneş Losyonu

Bebeklerimizin hassas tenine özel üretilmiş 50 faktörlük mükemmel bir ürün. UVA – UVB güneş koruyucu, sprey özelliği ile kolayca uygulanabiliyor. Güneşe çıkmadan bir 15 dakika önce uygulayacağınız bu suya dayanıklı ürüne gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Bebişlerimizin cildi konusunda ne kadar tedirgin olduğumuz malum. İyi ki Bebak var. Teşekkürler Bebak.

bebak-bebek-güneş-koruyucu

Yasemin Sayalı

Bir ahir zamandı. Sokaklar çok dardı. Kesse Leyla bileğini. Mecnun kanardı...

İlk yorumu sen yaz

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz