Fruit Flowers – Tatlı Sürprizler

Fruit Flowers – Alternatif Doğum Günü Hediyeleri

İnterneti aktif bir şekilde kullanan herkes gibi ben de çeşitli ihtiyaçlarımın büyük bir çoğunluğunu artık internet üzerinden gidermeye çalışıyorum. Herhangi bir ihtiyacım söz konusu olduğu zaman yaptığım ilk şey genellikle Google’a girip o konuda araştırma yapmak ve kaliteli hizmet sunmakta olan yerlere ulaşmak oluyor.

Doğum günü hediyeleri seçimi konusunda da hep alternatif fikirlere yöneldiğim için bu kez yaptığım araştırma açıkçası beni biraz zorladı diyebilirim. Birbirinin aynısı hediye fikirleri ile donatılmış olan internet adresleri arasında uzun bir süre araştırma yaptıktan sonra farklı fikirleri ile hizmet vermekte olan Fruit Flowers adlı şirin siteye rastladım.

Lezzetli Meyve ve Çikolata Sepetleri

Fruit Flowers, doğum günü hediyesi olarak pasta sepetleri, çikolata sepetleri, çiçek sepetleri, lezzetli meyve sepetleri ve şekerlemeler gibi alternatif fikirler ile donatılmış olan bir internet sayfası. Sitenin içerisinde doğum günleri için özel hazırlanan lezzetli sepetler ve sevimli tasarımlara sahip ürünler dışında aynı zamanda özel günler için hediyeler, hasta ziyaretleri için renkli sepetler, anne ve babalara özel tasarlanmış hediyeler ve bir ayrılıp bir barışan çiftlerin birbirlerinin gönlünü alabilmesi için tatlı sevgili hediyeleri bulunuyor.

El Yapımı Hijyenik Ürünler

Siteyi ilk keşfettiğim an ilgimi çeken kategoriler arasında dolaşırken tabii ki sitenin güvenilir olup olmadığını ve gıda ürünleri satıldığı için hijyen koşullarına uyup uymadıklarını merak etmeye başlamıştım. Tam o sırada sağ alt tarafta yer alan çevrimiçi satış temsilcisi gözüme çarptı ve kendisi benimle son derece ilgili bir şekilde tüm sorularımı cevapladı. Aklımda herhangi bir soru işareti kalmayınca arkadaşımın doğum günü için özel bir çikolatalı çiçek sepeti yaptırma kararı aldım.

Kargo Ücreti Ödemeden Hediye Alabilirsiniz

Kredi kartı ile ödememi yaptıktan sonra kendileri hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak siparişimin hazır olduğunu ve arkadaşımın adresine teslim edilmek üzere yola çıktığını bildirdiler. Sitenin en sevdiğim artısı ise teslimatı tamamen ücretsiz olarak yapmaları oldu. Şubeleri oldukları şehirde kargo ücreti almadıklarını belirten Fruit Flowers ekibi böylelikle gönlümü bir kez daha çalmış oldu.

Arkadaşımın doğum günü hediyesini hallettikten sonra biraz da kendimi şımartabilmek için lezzetli bir kek sepeti siparişi verdim. Özel tüm günleriniz için alternatif fikirler arıyorsanız ya da kendinize lezzetli bir gün geçirtmek istiyorsanız Fruit Flowers adresini sizlere öneriyorum.

tatlimo-meyve-sepeti

Yasemin Sayalı

Bir ahir zamandı. Sokaklar çok dardı. Kesse Leyla bileğini. Mecnun kanardı...

1 Yorum

  • Cevapla Nisan 20, 2016

    Sema

    Çiçek sepetlerinin papucu dama :)

Sen de yorum yaz

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz