Doğallıktan Gelen Güzellik HEPSİVİLLE

Sadece butik sabuncularda bulabileceğimiz; güzelliğimizi koruyan o doğal, mis kokulu sabunları ülkenin sınırları dışına çıkarmış işinin ehli bir markadan bahsetmek istiyorum. VİLLE GRUP… USA, Sudi Arabistan ve Kuveyt gibi ülkelerde de farkını ispatlamış.

Benim için ürünün kalitesi, işlevi bir yana çevre ve doğa bilinci de önemlidir. Doğayı koruma bilinci yüksek bu firmayı da severek kullandığım markalar arasına ekliyorum. Hepsiville ile tanıştığıma çok memnunum. Sabunlarımın hoş kokusu banyomu sardı bile ; )

Ville sabunlar çok hoş. Kokusu durular durulamaz kaybolmuyor. Yüksek performanslı temizleme etkisini kullanırken hissediyorum. Yalnız hayvansal yağ içermediğinden midir yoksa sentetikler, koruyucular içermediğinden midir bilmem biraz haliyle geç köpürüyor. Bir çok çeşit sabun üretmişler ama benim tercihim “Yasemin Çiçeği” ve “Fransız Lavantası” oldu…

organik-sabunlar-soap-ville

Meyveli sabunların bizdeki geçmişi çok eskilere dayanır malum. Önceleri misk,amber ve gül revaçtaymış şimdi aklınıza gelebilecek her koku için bir meyveli sabun bulabiliyoruz. O zamanlarda da değerli hediyelerdendi şimdi de değişen bir şey yok. Ben bir kaç paket fazladan aldım nolur nolmaz belki sevdiklerimi şımartırım diye…

Banyomu misler gibi kokutan bu sabunlar göze de hitap ettiği için görsel amaçlıda kullanılıyorum. Suyla ıslatmadığınız sürece bir sabun 10-15 yıl özelliğini kaybetmiyormuş. Belki de bu sebeptn geçmişte hep kızların çeyizlerini süslemişler ; )

ELMA lı Nemlendirici El Kremi

Biliyorsunuz cildimizi özellikle de ellerimizi düzenli olarak nemlendiremezsek, ellerimiz kendini yenileyemez ve kırışmaya başlar. Kış aylarındayız malum ellerim daha çok kuruyor. Ville el kremimim mis gibi yeşil elma kokusu o kadar hoşuma gidiyor ki 100 ml’lik kremi ilk günden oldukça azalttım. Git gel sür… Bu arada içeriği o kadar zengin ki güvenmemek işten değil;

 • Avokado yağı,
 • A,E,D,C vitaminleri,
 • Hindistan cevizi yağı,
 • Aloe Vera,
 • Mineraller,
 • Amino asitler,
 • Enzimler…

Bu özel biyomedikal bileşen kremler içerisinden ben Elma aromalı olanı seçtim. Favorim bu ama siz zevkinize göre Kavun, Lavanta, Greyfurt, Gül aromalı olanlarından da seçebilirsiniz.

organik-el-kremleri-body-ville

Cildin her derdine deva harika bir krem. Sizinde kullandığınız, güvendiğiniz el bakım ürünleri varsa yorumlarınızı bekliyorum.

 

Yasemin Sayalı

Bir ahir zamandı. Sokaklar çok dardı. Kesse Leyla bileğini. Mecnun kanardı...

1 Yorum

 • Cevapla Mart 9, 2016

  emine

  siz supersiniz!!!!!!! çok güzel ürünler!!!!!

Sen de yorum yaz

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz