Aşk İksiri Nasıl Yapılır?

 • Aşk iksiri yapmaya başlamadan önce mutlaka bir iksir kazanınız olmalı… Bu kazan sadece aşk iksiriniz de dahil bu tip karışımlarınız için kullanılmalıdır.

 

 • Kazanınızın etkisini arttırmak için kazana güçlendirici tılsımlar ekleyebilirsiniz. (Tüyler, yarı değerli taşlarla bezeli ipler, kuru dal parçaları, deniz kabukları, cam kırıkları dizileri…)

 

 • İksir için sıvı ya su ya da sirke olmalıdır. İçilecekse su kullanmalısınız… Önceden kaynatılmış ve dinlendirilmiş olmasına dikkat edin.

aşk-iksiri

 

 • Malzeme (özellikle sinameki ve safran kullanılır) suya atılır ve kısık ateşte dinlene dinlene demlenir.

 

 • Demlendikten sonra tortu alelade bir yere değil akan suya atılmalıdır. Suya atma imkanınız yoksa ayak altı olmayan bir toprağa gömün.

Voodoo-ritual1

 

 • Demlediğiniz aşk iksirini sevdiğiniz adama içirecekseniz eğer içinden bir bardak kadar ayırdıktan sonra kalan iksire siyah göz kaleminizi batırarak gözlerinize kalem çekin. O bardaktaki iksiri içerken mümkün olduğu kadar gözlerinin içine bakmalısınız.

 

 • Kalan iksiri de içmek için değil efsunlamak için kullanmalısınız bunun için her ne kadar önermesem de Voodoo bebeği kullanabilirsiniz.

voodoo1

 

 • Voodoo bebeğini bez parçaları tahtalara dolayarak, ya da çamur ya da benzeri bir malzemeden küçük bir heykelcik yaparak hazırlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken iki bebek olmalı biri sizi diğeri onu temsil etmeli… Birini hangi malzemeden yaptıysanız diğerini de aynı yapmalısınız. Endişelenmeyin ne bebeğinizin ne de heykelciğinizin mükemmel olması gerekmiyor. Sadece temsil etmesi önemli.

 

 • Bebeklerin kalp hizasına bir daire çizerek önce annelerinizin adını , kendi isimlerinizi yazmalısınız.

 

 • Voodoo bebeklerinin yüzü birbirine dönük biçimde sımsıkı bağlayın. Bağladığınız bez parçasını kalan iksire batırıp sıkmalısınız.

 

 • Bağlama işlemi esnasında içinizden gelen kelimeleri 40 kez tekrarlayın. Örneğin; “Birbirimize sonsuza dek bağlı kalalım ve bizi ayırmak isteyen her kim olursa olsun yanımıza yaklaşmasın..” gibi.

voodoo3

 

 • Bebeklerinizi kimsenin göremeyeceği bir yere asın ve 3 gün asılı kalmasını sağlayın. Sonrasında ateşe akıp yakmanız gerekecek.

 

Not: İster aşk iksiri olsun ister voodoo bebekleri kötü niyetle yapılan her şey evrende dolaştıktan sonra çoğalarak size geri dönecektir. Her ne kadar uzak kalmanızı önersek de aşk engel tanımaz biliyoruz…

 

Voodoo Büyüsü – Voodoo Bebeği Nedir?

İlk kez Haiti’li rahiplerin bulup geliştirdiği voodoo bebekleri yanlış niyetle yapıldığı zaman ölüme kadar götürebildiği için son derece tehlikelidir. Niyetiniz sadece sevgi, aşk gibi masum duygular olmalı yoksa size de zarar verecektir. En bilinen şekli bebeğe iğne batırılarak yapılanıdır ve bu sihri bozmak çok zordur. Bilmek elbette ayrıcalıktır ama her öğrendiğimiz şeyi denememiz gerekmiyor.

 

voodoo2

 

Voodoo Fest

İlgisi ve merakı olanlar için her yıl düzenlenen voodoo festivallerine katılabilir bu atmosferi soluyabilir geçmişe yolculuğa çıkabilirsiniz…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yasemin Sayalı

Bir ahir zamandı. Sokaklar çok dardı. Kesse Leyla bileğini. Mecnun kanardı...

1 Yorum

 • Cevapla Nisan 5, 2019

  Avalon

  Erkekler olarak büyük tehlikedeyiz :O. Cadılık dersleri verilir :)).

Sen de yorum yaz

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz