Dermo Market ile Sağlık ve Güzellik Dolu Bakım Ürünleri

burts-bees-blog

Burt’s Bees

Burt’s Bees Night Cream‘i benim gibi doğal ürünleri kullanmayı sevenler aslında iyi bilirler. Ama ben henüz tanıştım ne yazık ki… Bu ürün tam da bize göreymiş. İki haftadır bu ürünleri kullanıyorum. %99 doğal olan gece kremi arı sütü içeriyor. Ayrıca içerisinde; Shea Yağı, Biberiye ve Çam Ağacı Özleri, Limon Kabuğu Özü, Tatlı Badem Yağı bulunuyor.

Cildime kazandırdığı aydınlık hissini arı sütüne bağlıyorum. Yüzümdeki çizgilerin azalmasına yardımcı olduğu da bir kullanıcı olarak ilk kullanma sebebim. Gece bakımı yirmili yaşlarının sonunda olan biri için gelecekte güzel kalma adına karlı bir yatırım demek : )

Temiz cilde gece yatmadan önce tonik sonrası uyguluyorum. Ben boynuma da tıpkı yüzüm gibi aşağıdan yukarıya doğru hafif masaj yaparak sürüyorum…

Burt’s Bees Baby Bee Nourishing Lotion; Bebek losyonumda Burt’s Bee‘den… Yağı alınmış süt de içeren bu losyon hızla emiliyor, mis kokusuyla kolayca nemlendiriyor. Konu bebeğimizse tüm ürünlerimiz doğal olmak zorunda malum… İçinde ayrıca; Shea Yağı, Biberiye ve Çam Ağacı Özleri, Limon Kabuğu Özü, Tatlı Badem Yağı var. İçiniz rahat olsun o kadar saf bir losyon ki istediğiniz sıklıkta dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Burt’s Bees Baby Bee Tear Free Ne Pique Pas Les Yeux; Bebeğimin hem saçları hem de vücudunun temizliği için benzersiz bir ürün. Tamamen doğal içeriğe sahip ve bundan sebep az köpürüyor. Bu sizi yanıltmasın sebebi katkısız olması.

Kokusunu çok beğeniyorum. Narin bebeklerimiz için oldukça hassas bir ürün. Bebeğimin direk saçlarına, duş suyuna ya da banyo lifine dökerek kullanıyorum. Kolayca durulanıyor. İçeriğinde; Hindistan Cevizi Yağı, Hidrolize Soya Proteini, Gliserin,Coco-Glucoside, Coco-Betaine var.

klorane-blog

Klorane bebe 

Benim gibi çiçeği burnunda anneler iyi bebek ürünü sunan firmaları ezbere bilirler ama yeni tanıdığım ve memnun kaldığım bir markadan daha bahsetmek istiyorum. Ciltlerinin ne kadar hassas olduğunu var sayarsak bakımı gibi temizliği de özen ve titizlik gerektirir. Klorane gibi doğal bir şampuanınız varsa zaten temizlik işlemi cilde zarar vermemiş oluyor.

Bebeğimin yumuşacık cildi uzun süre nemli kaldı. İçeriğinde; Calandula ekstresi ve Çinko coceth maddesi bulunuyor bilginiz olsun. İçim rahat. Paraben, Renklendirici ve Koruyucu içermiyor. Doğal formülü alerjik reaksiyon göstermiyor.  Masaj yaparak uyguluyor ve bol su ile duruluyorum. Bebeklerimize bizim kadar değer veren firmaların yanımızda olduğunu bilmek güzel. Duşu seven bebeğimin artık bir şampuanı da budur.

chicco-sivrisinek-kovucu-blog

Chicco Sivrisinek Kovucu 

Son olarak bebeklerimiz için mucizevi bir ihtiyaç daha; Chicco Sivrisinek Kovucu. Sivrisinekler başıboş dolaşmaya başladı bile. En azından İstanbul’da durum bu. Belediyelerimizin ilaçlamaları yeterli olmuyor sanırım. Ne kullanırsak kullanalım bağışıklık kazanıyorlar. Bu yıl daha dikkatli olmak zorundayız. Bebeğimiz için kullandığım bu ürün için üreticilerine minnettarız.

I.D.E. (AVRUPA DERMATOLOJİ ENSTİTÜSÜ) tarafından onaylanmıştır. İçeriğindeki; Hindistan leylağı, limon otu ve nane doğal kokularıyla sivrisinekleri kovmada oldukça etkili. Özellikle de Hindistan leylağı, bebeklerin cildini korur. Bebeğimin cildini yumuşacık yapıyor ve herhangi bir yağ izi de bırakmıyor. Aslında bir sprey ama ben pamuk yardımıyla uyguluyorum. Hoş bir kokusu var ben son derece memnunum. Ayrıca;

“Etkinliği, sıtmayı önlemeye yönelik olarak, Dünya Sağlık Teşkilatı tarafından kanıtlanmıştır.”

Tüm bu ürünlere güvendiğim alışveriş sitesi DERMO MARKET aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilir indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Yasemin Sayalı

Bir ahir zamandı. Sokaklar çok dardı. Kesse Leyla bileğini. Mecnun kanardı...

İlk yorumu sen yaz

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz